KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 12848054
nr 1284 8054
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålningar, 2 st, Signerad. Olja på pannå, 15x16 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:46:06
28/10 13:26:11
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud